UV lampy na vytvrzení nehtů

Kvalitní UV lampa na nehty zajistí dokonalou manikúru a pedikúru, pokud pracujete s gely a gel laky, které je třeba vytvrdit UV světlem. V naší nabídce najdete UV/LED lampy na domácí manikúru i profesionální UV lampy do nehtových studií a salonů.

Nejprodávanější

PINK Nail Dryer For Two Hand Shell UV LED Lamp
 
890 Kč
green 1 Nail Dryer For Two Hand Shell UV LED Lamp
 
890 Kč
PROMED uv lampa bila UVL36 3
 
1 190 Kč
3 položek celkem
PINK Nail Dryer For Two Hand Shell UV LED Lamp
890 Kč / ks
Kód: 13025
green 1 Nail Dryer For Two Hand Shell UV LED Lamp
890 Kč / ks
Kód: 13024
PROMED uv lampa bila UVL36 3
1 190 Kč / ks
Kód: 13515

UV lampy na nehty

UV lampa je nepostradatelný pomocník na manikúru i pedikúru. Využijete je při tvarování gelových nehtů na vytvrzení gelu, ale také při použití populárních gel laků do UV lampy. 

UV lampa vs. UV/LED lampa

Dnes jsou na trhu k dostání dva různé typy lamp na nehty: klasické UV lampy a LED lampy na nehty. Jaký je mezi nimi rozdíl?

  • UV lampy jsou starším typem a využívají UV žárovky, které je nutné častěji měnit. V dnešní době se již využívají výrazně méně, lákadlem ale může být nižší cena.
  • UV/LED lampy jsou modernějším typem, který využívá zářivky z LED diod. Většina materiálů na trhu je možné vytvrdit s jejich použitím. Velkou výhodou je mnohonásobně delší životnost diod oproti klasickým UV žárovkám, i rychlejší vytvrzování materiálu.

Profesionální UV/LED lampy na nehty

Mnoho zákazníků si UV lampy na nehty pořizuje i na domácí manikúru, jelikož se bez nich neobejdete například při použití gel laků. V takovém případě obvykle stačí jednodušší lampy s nižším výkonem. Při výběru UV/LED lampy do kosmetického salonu je však pro pohodlí při práci nutné zvážit více faktorů. Jde zejména o:

  • Funkce (časovač, displej, senzor pohybu, atd.)
  • Velikost a přenosnost lampy
  • Výkon a svítivost UV lampy
  • Možnosti údržby a hygieny
  • Design UV lampy
  • Cena UV lampy 

Upozornění: Po registraci jako profesionální partner získáte UV lampy i zbytek sortimentu, jako jsou brusky na nehty, brusky na paty, nástroje na manikúru a pedikúru Solingen, profesionální kosmetiku a další, se slevou až 30 %!

manikúry Erbe

manikúry Yes

manikúry Solingen

manikúry Kellermann

manikúry Sacher