O nás

Nabízíme špičkové produkty na domácí manikúru a pedikúru i vybavení pro profesionály z oboru manikúra, pedikúra a podologie. Prodejem se zabýváme přes 30 let a proto dobře víme, že nejdůležitější je kvalita nabízeného zboží a spokojenost vás, našich zákazníků. 

Naše historie

Od roku 1991 se věnujeme maloobchodnímu prodeji s vášní a závazkem k prvotřídní kvalitě. Našimi pilíři vždy byla a bude kvalita nabízeného sortimentu a spokojenost našich zákazníků.

Do roku 2020 jsme se zaměřovali na prodej značkových kabelek, peněženek, luxusních cestovních zavazadel, manikúrních sad a certifikovaných výrobků Made in Solingen.

V roce 2020 jsme naše zkušenosti zúročili v novém projektu VAŠE MANIKÚRY v oblasti kosmetiky, s ústředním mottem Vše pro vaše krásné a zdravé nehty, ruce a nohy“

K prodeji manikúrních sad a manikúrních nástrojů jsme přidali kosmetické produkty pro komplexní péči o ruce a nohy a také přístroje pro pedikúru a manikúru. 

Naše mise

Chceme pomoci lidem dosáhnout krásných, zdravých a opečovávaných nehtů, rukou i nohou. Vybíráme ty nejkvalitnější produkty a poskytujeme odborné poradenství, které našim zákazníkům pomáhá zlepšit zdraví a vzhled nehtů.

Chceme vám nabídnou nejširší výběr manikúrních a pedikúrních sad, manikúrních nástrojů a přístrojů i kosmetických produktů pro péči o ruce a nohy na jednom místě. Vybíráme to nejkvalitnější zboží pro nadšence i profesionály, včetně nástrojů s certifikací Made in Solingen. 

Naše vize 

Chceme se stát lídrem v oblasti péče o nehty, ruce a nohy pro spotřebitele i pro profesionály. Směřujeme k tomu být nejlepším zdrojem kvalitních produktů a odborného poradenství pro řešení zdravotních problémů lidí v oblasti nehtů a kůže rukou i nohou.

Náš e-shop se stane spolehlivým partnerem pro všechny, kteří se věnují péči o nehty. Vždy u nás najdou všechny potřebné produkty a odborné rady na jednom místě. Chceme, aby naše produkty a služby byly přístupné všem lidem, bez ohledu na věk, pohlaví nebo zdravotní stav. 

Velkoobchodní prodej

Nabízíme širokou škálu vybavení na domácí manikúru i do profesionálních nehtových studií, pedikúrních salonů a prodejen zdravotnických potřeb. Kromě maloobchodního prodeje poskytujeme také možnost stát se naším profesionálním partnerem a získat slevy a další benefity pro velkoodběratele

Hledáte-li originální a kvalitní dárky pro své zaměstnance, zákazníky či obchodní partnery, neváhejte se na nás obrátit ohledně nabídky s atraktivními množstevními slevami.