BRUSKY NA NEHTY

Výkonná bruska na nehty je nepostradatelná pro dokonalou manikúru či pedikúru. S elektrickou bruskou ošetříte nehty rychle a bez námahy.  Různé nástavce, které se liší velikostí, tvarem a jemností povrchu při správném použití umožňují precizní práci a dokonalou přípravu nehtů od frézování gelové modeláže, vyleštění nehtů, tvarování nehtů až po odstranění mozolů. Veškerou péči o nehty lze provést stisknutím tlačítka - bez velkého úsilí a rychle.

 

Nejprodávanější

3 položek celkem
5010724538111 Flawless Finishing Touch Salon Nails 1200x1200
Novinka
Kód: 5574
flawless nahradni hlavice
349 Kč / ks
Kód: 5573
749B000101 fla544532 flawless finishing t 8
Novinka
899 Kč / ks
Kód: 5572

Elektrické brusky představují velmi variabilní skupinu produktů. Jedná se o pomůcku, jež usnadňuje a urychluje úpravu nehtů na rukou i nohou, jejich zarovnávání a broušení do požadovaného tvaru či vzhledu. Brusky je možné aplikovat nejen na přírodní, ale také na gelové či umělé nehty, jejich tvarování je jejich prostřednictvím mnohem rychlejší a preciznější než běžným pilníkem.


Brusky na nehty je možné pořídit v různých variantách, které se mezi sebou liší nejen provedením, ale především funkčními, provozními a uživatelskými vlastnostmi. Ty zahrnují:

  • Rozsah operací a maximální rychlost brusné hlavy specifikující využití k různým operacím (broušení, leštění)
  • Kompatibilita a provedení příslušenství (především brusných hlav)
  • Způsob napájení (akumulátorové, pro zapojení do sítě, hybridní)
  • Řešení designu, materiálů a ergonomie, jež ovlivňují především uživatelskou zkušenost (pohodlí při používání, přenosnost, stabilitu a také odolnost a životnost)
  • Efektivita a preciznost jsou dány primárně specifiky provozu, výkonem a použitými hlavami
  • Způsob ovládání a možnost regulace pracovních podmínek (v současnosti se využívá displejů obvykle dotykových případně doplněných jedním či několika tlačítky)
  • Aspekty řízení včetně integrace chytrých a pokročilých funkcí

Tento typ zařízení využívají především profesionálové v oboru manikúry a pedikúry, není však vyloučeno jejich pořízení do domácnosti pro osobní potřebu při péči o nehty. Brusky se vyrábí v klasickém ale i atraktivním a moderním vzhledu s vkusným designem.

manikúry Erbe

manikúry Yes

manikúry Solingen

manikúry Kellermann

manikúry Sacher