BAEHR TEC A1200 Profesionální bruska na nehty s odsáváním

Špičkový profesionální přístroj  BAEHR TEC A1200  s odsáváním pro péči o nohy. Vyrobeno v Německu.

54 750 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 4072
BAEHR TEC A1200 Profesionální bruska na nehty s odsáváním

Detailní popis produktu

Pečujte o nohy s kompaktním a lehkým přístrojem BAEHR Tec A1200 vyvinutým pro profesionální použití.  Toto výkonné zařízení je určeno pro každodenní používání a je navrženo tak, aby vám maximálně usnadnilo celodenní práci. Tento model je držitelem 2.místa Star Award 2020 na prestižním evropském veletrhu BEAUTY FORUM. Tato bruska je jednodušší variantou brusky BAEHR TEC A2000.

Výrobek BAEHR Tec A1200 splňuje požadavky na bezpečnou, hygienickou  a příjemnou práci s kvalitou „Made in Germany“Toto inovativní moderní zařízení není jen nástroj pro péči o nohy, ale solidní partner, který vás bude podporovat každý den. Díky velmi nízké hmotnosti ( pouhých 1,9 kg) je vhodný i pro mobilní pedikérky .

Přístroj BAEHR TEC A1200 vyniká dlouhou životností téměř bez opotřebení, nízkou spotřebou energie , vysokou účinností a mimořádně tichým provozem. Je vybaven bezkartáčovou sací turbínou , která má obzvláště vysoký sací výkon. Díky vícenásobnému filtračnímu systému je odsávaný vzduch mimořádně čistý. Ultra jemný  filtr zachytí viry a bakterie s účinností 99,99 % .Přídavný uhlíkový filtr účinně eliminuje případné pachy. Ergonomicky tvarovaný nástavec  s integrovaným systémem vzduchového chlazení je vyrobený z vysoce kvalitního hliníku.  Díky své nízké hmotnosti ( 99 g) umožňuje práci bez únavy i při delším ošetření. I při práci při nižších otáčkách zajišťuje vysoký tažný výkon. Výměna fréz je velmi jednoduchá a práce s tímto nástavcem příjemná.

Přístroj se intuitivně ovládá pomocí barevného  displeje. Všechny důležité funkce jsou okamžitě přístupné stisknutím tlačítka a lze je uložit pomocí paměťových tlačítek. Vybraná nastavení a provozní stavy se vizuálně zobrazují na barevném displeji. Koncept Easy Speed ​​​​vám také usnadňuje přiřazování velikostí fréz v závislosti na rychlosti. Zařízení má také šest různých tónů a melodií, které vás upozorňují na provedená nastavení a usnadňují práci. A pokud nechcete používat zvuky, můžete je jednoduše vypnout.

Výhody přístroje:

 • velmi silný sací výkon (bezkartáčová turbína s  průtokem vzduchu až 500 l/min .)
 • maximální podtlak cca -70 mbar
 • maximální vzduchový výkon  na násadci 235 l/min.
 • mimořádně tichý provoz,  příjemně tichá pracovní atmosféra při 47 – 53 dB 
 • nízká spotřeba energie   cca 150 wattů
 • dlouhá životnost, téměř bez opotřebení
 • velký snadno čitelný LED displej 
 • vyrobeno v Německu 

Hliníkový nástavec:

 • široký rozsah otáček  od 6 000 do maximálně 35 000 ot./min 
 • lehký 99 g a krátký pouze 117 mm
 • ergonomický tvar rukojeti
 • vysoce kvalitní zpracování
 • vysoká tažná síla i v oblasti nízkých otáček
 • snadná výměna fréz, automatické upínání 
 • s praktickým tlačítkem pro zapnutí a vypnutí
 • rotace vpravo/vlevo
 • integrovaný systém chlazení vzduchem - zabraňuje nepříjemnému zahřívání násadce při práci

Technická data:

 • napětí 110-240V/50Hz-60Hz
 • hlasitost cca 47-53 dB
 • max. podtlak 70 mbar
 • objemový průtok 235l/min.
 • max. otáčky nástavce 35 000 ot./min.
 • rozměry: 227 x 225 x 110 mm
 • celková hmotnost 1,9,kg 

 

A1200-profesionalni-bruska-s-odsavanim-popis-funkci-2

 • KOMBINOVANÝ ZÁZRAK S PRŮKOPNICKÝMI FUNKCEMI: BAEHR A 1200 je inovativní kombinovaný zázrak mezi profesionálními přístroji pro péči o nohy, protože je nejen silnější, lehčí, tišší a úspornější a  také splňuje standardy z hlediska snadného používání a hygieny v osvědčené kvalitě BAEHR.
 • JEDNODUCHÁ OBSLUHA: Intuitivní uživatelské rozhraní zajišťuje maximálně snadné používání. Také u BAEHR TEC A 1200 jsou všechny důležité funkce okamžitě dostupné stisknutím tlačítka a lze je uložit pomocí paměťových tlačítek. A všechna nastavení a provozní stavy jsou vizuálně zobrazeny na barevném displeji. Koncepce Easy-Speed vám také usnadní přidělování velikostí fréz podle rychlosti. Přístroj je také vybaven šesti různými tóny a melodiemi, které vás upozorní na provedená nastavení, což usnadňuje a zvyšuje bezpečnost práce. A pokud se chcete obejít bez zvuků, můžete je jednoduše vypnout.
 • MAXIMÁLNÍ HYGIENA: Vysoce kvalitní hliníkový násadec, pouzdro přístroje, sací hadici a objímku násadce lze kompletně dezinfikovat. To přispívá k hygienickým pracovním podmínkám, které oceníte vy i vaši zákazníci. S  Easy-Clean se kleština násadce také velmi snadno čistí. Ultrajemný filtr dokáže pohltit až 99,99 % virů a bakterií. Přídavný uhlíkový filtr účinně odstraňuje zápach.
 • KVALITA "MADE IN GERMANY": BAEHR TEC A 1200 je zdravotnický prostředek  a splňuje všechny požadavky na bezpečnou a pohodlnou práci s aspektem kvality "Made in Germany". Není tedy divu, že se jedná o rozumnou investici do vaší profesní budoucnosti. Potěší vás i vaše zákazníky.
 • NEJMODERNĚJŠÍ DESIGN A ERGONOMIE: BAEHR TEC A 1200 je skutečným lákadlem pro vaši profesionální praxi. Přístroj má bílo-hliníkovou povrchovou úpravu a zaujme svým diskrétním designem a čistými liniemi. Za pozornost stojí zejména ovládací panel ze saténového hliníku a barevný displej, na který vždy dobře vidíte. Nemusíte se ohýbat, abyste lépe viděli, a můžete se plně soustředit na práci díky nástavci, který vám dokonale padne do ruky.

 

 • A1200-profesionalni-bruska-s-odsavanim-popis-funkci-3
 1. ROBUSTNÍ KRYT: Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, který se snadno udržuje a je lakován bílou barvou. Hliníkový čelní panel s vysoce kvalitní ovládací fólií, šikmý čelní panel pro ergonomické ovládání. Odolný vůči povrchovým dezinfekčním prostředkům
 2. OTÁČENÍ VPRAVO/VLEVO: Pro snadné nastavení směru chodu
 3. PAMĚŤOVÁ FUNKCE: Dvě paměťová tlačítka pro individuální nastavení
 4. BAREVNÝ DISPLEJ: Zde se zobrazují všechna nastavení a provozní stavy. Zobrazují se zde důležitá hlášení, jako jsou otáčky, sací výkon, směr otáčení, výměna filtru a intervaly údržby. Kromě toho je zde trvale zobrazena kontrola hladiny naplnění filtračního vaku podporovaná senzorem
 5. OTEVŘENÝ DRŽÁK NÁSADCE: Snadné čištění, v případě potřeby lze odšroubovat
 6. NASTAVENÍ INTENZITY ODSÁVÁNÍ: Jedenáct volitelných úrovní odsávání (v polovičních krocích)
 7. ŘÍZENÍ RYCHLOSTI: Koncepce EasySpeed pro snadnější přidělování otáček v závislosti na velikosti frézy, individuálně nastavitelná až do 35 000 otáček za minutu
 8. SNADNO ČISTITELNÁ KLEŠTINA: Pro snadné čištění držáku frézy
 9. VŠESTRANNÉ ODSÁVÁNÍ: Zaručuje optimální odsávání v každé pracovní poloze
 10. HLINÍKOVÁ RUKOJEŤ NÁSTAVCE: S praktickým tlačítkem zapnutí/vypnutí a automatickým upínáním pro rychlou a snadnou výměnu frézy. A také lehká, štíhlá, krátká a snadno uchopitelná
 11. DENTÁLNÍ ODSÁVACÍ HADICE: Vysoce flexibilní délka 160 cm pro maximální volnost pohybu. S vnitřním napájecím kabelem. Snadno se dezinfikuje.

A1200-profesionalni-bruska-s-odsavanim-popis-funkci-4-jadro-rukojet

A2000-profesionalni-bruska-s-odsavanim-popis-funkci-srovnani-brusek

VIDEOPREZENTACE:

 

 O značce:

BAEHR_Logo_RGB

Vítejte ve světě BAEHR! Už od roku 1949

V roce 1949 lety založil habsburský obchodník Gustav Baehr ve Waiblingenu svou společnost Technik Baehr – velkoobchod pro oblast péče o nohy. Zakladatel značky Pedibaehr, Gustav Baehr, se zasloužil o to, aby společnost získala ochrannou známku v odvětví přípravky pro péči o nohy a přípravky péče o nehty. Během mnoha let se rodinný podnik vypracoval na jednoho z předních dodavatelů v oblasti péče o nohy, kosmetiky a nehtového designu.

1969 byl rokem, kdy se společnost „Technik Baehr“ – která se nyní rozrostla co do nabídky, služeb a značně rozšířeného sortimentu – transformovala na firmu „Gustav Baehr GmbH“.

V roce 2006 převzal vedení firmy Michael Ladwig, který úspěšně vede společnost Baehr do budoucnosti. Rodinný podnik je nyní jedním z předních poskytovatelů na trhu péče o nohy a kosmetiky.

Baehr je stále se rozvíjející společnost s více než 100 zaměstnanci, která je úspěšně zastoupená po celém Německu a udržuje četná mezinárodní partnerství. BAEHR vyjadřuje tradici a inovaci v produktech, kvalitě, službách a odbornosti.

V produktech společnosti BAEHR se zhodnocuje více než 70 let zkušeností a výzkumu. Proto nabízí širokou škálu výrobků, které svým složením reagují na individuální potřeby pokožky zákazníků.

 Více než 70 000 čtenářů hlasovalo v soutěži BEAUTY FORUM 2017 Readers' Choice Award a hlasovalo pro produkty BAEHR na stupně vítězů. BAEHR TEC A2000 se podruhé v řadě umístil na prvním místě. 

 Mnoho produktů z rodiny značek BAEHR, PEDIBAEHR a BAEHR BEAUTY CONCEPT je veganských, a tudíž bez přísad živočišného původu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusky na nehty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

pedibaehr-logo-300-px

V roce 1949 lety založil hamburský obchodník Gustav Baehr ve Waiblingenu svou společnost Technik Baehr – velkoobchod pro oblast péče o nohy. Zakladatel značky Pedibaehr, Gustav Baehr, se zasloužil o to, aby společnost získala ochrannou známku v odvětví přípravky pro péči o nohy a přípravky péče o nehty. Během mnoha let se rodinný podnik vypracoval na jednoho z předních dodavatelů v oblasti péče o nohy, kosmetiky a nehtového designu.

Baehr je stále se rozvíjející společnost s více než 100 zaměstnanci, která je úspěšně zastoupená po celém Německu a udržuje četná mezinárodní partnerství. BAEHR vyjadřuje tradici a inovaci v produktech, kvalitě, službách a odbornosti.

V produktech společnosti PEDIBAEHR se zhodnocuje více než 70 let zkušeností a výzkumu. Proto nabízí širokou škálu výrobků, které svým složením reagují na individuální potřeby pokožky zákazníků.

Aktivní látky šetrné k pokožce zaručují vynikající výsledky péče. V sortimentu BEDIBAEHR najdete výrobky na péči o citlivou pokožku nohou diabetiků nebo extrémně suchou pokožku, která je náchylná k popraskání. Produkty PEDIBAEHR se rychle vstřebávají, příjemně voní a okamžitě navodí příjemný pocit pohody.

Podobné produkty

A2000 23000 800 Pedibaehr bruska s odsavanim 1 Kód: 4071
fusspflegeger t baehr tec a700 20700 800x800 Kód: 4073
Promed profesionální bruska se sprejovací technologií pro podologii 5040SX2 a
Doprava zdarma
49 590 Kč
52 990 Kč (–6 %)
Skladem (1 ks)
Kód: 13618
PROMED 4030 SX 2 Profesionální bruska s odsáváním
Doprava zdarma
28 990 Kč
32 990 Kč (–12 %)
Skladem (1 ks)
Kód: 13505
promed 1030 hlavní cast strojek k brusce na nehty
Doprava zdarma
6 999 Kč
7 630 Kč (–8 %)
Skladem (3 ks)
Kód: 13503