CREDO SOLINGEN Skleněná manikúrní tyčinka

Skleněná manikúrní tyčinka pro úpravu nehtové kůžičky.

179 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 4618
CREDO SOLINGEN Skleněná manikúrní tyčinka
Benefit 1
Benefit 2
Benefit 3
Benefit 4

Detailní popis produktu

Skleněná tyčinka  je nezbytným nástrojem pro manikúru. Je vhodná pro ženy i pro muže. Je vyrobena ze speciálně ošetřeného skla v České republice. Můžete ji dezinfikovat i sterilizovat horkou vodou.

Tyčinka má na jedné straně zešikmenou plochu, se kterou můžete snadno zatlačit jemnou nehtovou kůžičku. Na druhé straně má kulatou špičku k pilování špatně dostupných míst klasickým pilníkem. Také s její pomocí lépe odstraníte přebytečnou kůžičku na okrajích nehtové ploténky.

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o nehtovou kůžičku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.012 kg
? Délka: 11,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Credo-Solingen-Logo-10

Společnost Credo Solingen je jedním z předních výrobců nástrojů pro manikúru a pedikúru pro profesionály a patří k průkopníkům v oblasti pedikérských výrobků.

CREDO je zosobněním inovativních a vysoce kvalitních nástrojů určených pro pedikúru a manikúru. Péče o ruce a nohy je s nástroji Credo zcela nekomplikovaná a jednoduchá. Všechny výrobky CREDO byly vyvinuty s ohledem na nejvyšší standardy kvality. Od příslušenství pro pedikúru a manikúru až po nástroje pro péči o obličej a vysoce kvalitní nástroje pro podiatry a profesionální pedikéry. Inovativní design, rozmanitý výběr nástrojů pro pedikúru a manikúru a kvalita "Made in Solingen, Germany", taková je filozofie společnosti Credo Solingen již od roku 1924. Všechny produkty, které Credo exportuje do více než 60 zení po celém světe mohou právem nést své jméno.

Mimo jiné CREDO také vyvinulo řadu s názvem CREDO Diabetics. Jedná se o výrobky, které díky zaobleným bezpečnostním hrotům minimalizují riziko poranění, a jsou tak dokonale přizpůsobeny potřebám diabetiků a osob s poruchami krevního oběhu.

Credo Solingen také používá ekologický obalový materiál a "zelený plast" pro produkty na manikúru a pedikúru.Na rozdíl od běžného polyethylenu se plast "Go Green", ze kterého jsou produkty CREDO vyráběny, nevyrábějí z ropy, ale z cukrové třtiny. Tato přírodní a obnovitelná surovina váže během svého růstu velké množství CO2, a pomáhá tak snižovat emise škodlivých skleníkových plynů. Po ukončení cyklu používání lze všechny výrobky CREDO a jejich obaly bez obav vrátit do recyklačního cyklu.

Dalším plusem je využití solární energie během výroby. Ta totiž hraje během výrobního procesu důležitou roli. Díky instalacím solárních panelů na budovách Credo Solingen ušetří až 200 000 kilowattů elektrické energie ročně. I nadále ale hledá CREDO nové způsoby, jak výrobu učinit ještě více šetrnější k životnímu prostředí.

Podobné produkty