Andreia

andreia-logo-png

Portugalská značka Andreia Professional  se zaměřuje na dekorativní kosmetiku již od roku 1987. Andreia Professional nabízí opravdu širokou škálu laků na nehty a dalších produktů péče o nehty. Je lídrem na portugalském profesionálním trhu a působí v mnoha státech po celém světě, od Evropy přes Střední východ až po Asii.

Charakteristické jsou pro ni extravagantní a výrazné tóny barev. Najdete zde ale i decentní a klasické odstíny, pro vytvoření vlastního stylu a podtržení své ženské osobnosti. Značka se soustřeďuje nejvíce na nehtovou kosmetiku, stejně jako pleťovou dekorativní kosmetiku. Vyberete si i 100% veganské produkty. Andreia Professionall bojuje proti testování na zvířatech.

 Andreia Professional je značkou společnosti Higicol.

Společnost Higicol S.A. byla založena v roce 1987 nedaleko města Porto jako specialista na výrobu a velkoobchodní prodej kosmetických výrobků. Společnost s již dlouhou historií zaměřila veškerou svou činnost na strategii založenou na preciznosti, profesionalitě a inovacích, vždy se zvláštním důrazem na profesionální sektor kosmetiky. Společnost Higicol, která patří k nejzkušenějším odvětvím svého segmentu, nadále investuje do nejvyšší kvality a spokojenosti klientů a splňuje nejvyšší požadavky velmi rozmanitých trhů.

 

Žádné produkty značky Andreia nebyly nalezeny...